Nabízíme víc

S námi se nemusíte bát. Přijďte k nám pro nevšední zážitek.

Celý objekt je NEKUŘÁCKÝ!

wellnes

Celý klub se nese v duchu barevné a světelné terapie, která se dá kombinovat s ostatními wellnes procedurami. Barevná terapie využívá speciálního RGB osvětlení Philips Living Colors druhé generace v celém objektu. Osvětlení doplňujeme Zdravým světlem nebo Kolagenovým osvětlením.

Veškeré wellnes procedury probíhají v absolutním soukromí bez nutnosti cizí asistence.

Atmosféru zpříjemňujeme hudbou z 60, 70, 80 a 90let – dle vlastního výběru, klasickou hudbou – dle vlastního výběru, promítáním relaxačních filmů na strop nebo bílou stěnu speciálně vytvořenou pro milovníky filmů.

Konkrétní wellnes procedury v sekci Relax zóna

 

  Img_20160615_145645        Img_20160615_145824       Img_20160615_141001       Img_20160615_135205

filmy

Klub a2a je rovněž místem, kde promítáme pro členy klubu zajímavé filmy. Promítáme filmy na přání, vybrané filmové novinky v předstihu, filmové retro lahůdky, soukromé filmy a klubové tipy. Na filmových večerech se může podílet každý člen klubu vlastním příspěvkem.

Každý měsíc bude zasvěcen tématu nebo autorovi, o kterém rozhodnou sami členové.

Archiv klubu a2a je pestrý, k dispozici máme i mnoho filmů, které se již nepromítají nebo které kina ignorují. Kompletní seznam je k dispozici každému členu klubu.

Nabízíme rovněž možnost grabování (grabování je činnost, při které získáváme data z externího zdroje a ukládáme je v počítači), např. přenos obrazu z VHS do počítače. Oživíme vám tak staré videofilmy nebo soukromé videonahrávky pro současné využití.

Upozorňujeme, že toto není místo pro veřejné promítání, vždy se jedná čistě o soukromé akce. 

literatura

V našem klubu podporujeme vedle filmů i dobrou literaturu. Probíhají zde tzv. čtené, kdy autor nebo autorka předčítá svou vlastní tvorbu nebo dá ostatním členům možnost nahlédnout do jeho tvorby. Při našich setkáních probíráme knihy, které jsme přečetli nebo novinky, o kterých se právě mluví. Zajišťujeme konzultaci začínajícím autorům a můžeme doporučit nakladatelství, které vaši knihu posoudí k vydání.

Img_20160615_151439

Veškeré aktuality jsou k nalezení v sekci Aktuálně nebo na našich facebookových stránkách

tarot

Klub a2a je nejen místem relaxace, ale i místem, kde můžete nalézt odpovědi na své otázky ohledně dalšího směřování či poodhalit něco ze své budoucnosti. My ale NEVĚŠTÍME! Hledáme konkrétní odpovědi na konkrétní otázky a snažíme se najít možná řešení problémů nebo další směřování ve Vašem životě.

Pro akutní výklady jsme zřídili Tarotovou pohotovost, která je pro vás  připravena každé liché pondělí v době mezi 17 - 20.

Pravidelné večery věnované focení živých tarotových obrazů jsou v plném proudu. Přijďte s námi nafotit vkastní Velkou arkánu. Ukázky z focení naleznete zde.

 
 

 

 "Motto" Klubu a2a:

Pokládejte orákulu pouze takovou otázku, na kterou jste připraveni slyšet jakoukoli odpověď.