Tarot - výklad karet

TAROTOVÉ VÝKLADY  

 

Kontakty na výklad karet: 

Telefon: Ava - 721825181, Petr - 602143250

Email: info@a2a.cz

Prostory Klubu a2a byly s láskou a péčí vybudovány a připraveny přímo pro nás. Energie tohoto místa je nepochybná a uspořádání dovoluje maximální časovou i prostorovou variabilitu různých podob kurzů, seminářů, workshopů, přednášek i tarotových tréninků či setkávání.

Tarot symbolizuje svět, který nám poskytuje konkrétní odpovědi na otázky, které si klademe každý den. Je jednou z možností, jak nalézt cestu, směřující ven -  např. z problémů které nás mohou obklopovat, nebo které si vytváříme my sami, ze situací, které nám z nějakých důvodů nevyhovují a rádi bychom je změnili, i cestou k tomu, jak změnit sami sebe.

Speciálně pro naše společné klubové prostory byla navržena 4 jedinečná Tarotová Esa, symbolizující nové začátky, možnosti, a impulsy, kterých jak věříme, využijete spolu s námi i Vy. 

  

Slouc_samot_esa_min

 

Kromě toho ale nabízíme mnohem více!  Klienti Klubu a2a mohou využít všech nabízených možností, tedy relaxační zónu s nabídkou wellness procedur, nebo pro další potěchu ducha literární či filmovou tvorbu.