Tarotová škola

"Tarotovému umění se může naučit každý. Stačí začít. Studujte se mnou i Vy!"


TAROTOVÁ ŠKOLA PRAHA

se nyní představuje v nových společných prostorách s Klubem a2a. Tyto prostory byly s láskou a péčí vybudovány a připraveny přímo pro nás. Energie tohoto místa je nepochybná a uspořádání dovoluje maximální časovou i prostorovou variabilitu různých podob kurzů, seminářů, workshopů, přednášek i tarotových tréninků či setkávání.

Tarot symbolizuje svět, který nám poskytuje konkrétní odpovědi na otázky, které si klademe každý den. Je jednou z možností, jak nalézt cestu, směřující ven -  např. z problémů které nás mohou obklopovat, nebo které si vytváříme my sami, ze situací, které nám z nějakých důvodů nevyhovují a rádi bychom je změnili, i cestou k tomu, jak změnit sami sebe.

V Tarotové škole se můžete tomuto umění naučit a dále se zdokonalovat na mnoha úrovních - od naprostých začátečníků, po praktikanty či studenty mistrovského studia. 


Kromě toho ale nabízíme mnohem více!  Účastníci kurzů mohou stejně jako členové Klubu „a2a“využít všech nabízených možností, tedy relaxační zónu s nabídkou wellness procedur, nebo pro další potěchu ducha literární či filmovou tvorbu.


Speciálně pro naše společné klubové prostory byla navržena 4 jedinečná Tarotová Esa, symbolizující nové začátky, možnosti, a impulsy, kterých jak věříme, využijete spolu s námi i Vy. 
Slouc_samot_esa_min

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KURZŮ:

Tarotové tréninky  nabízíme nyní kromě celodenních v sobotu i večerní v pondělí - od 18:00-21:00.
Těším se na Vás! Prosím přihlaste se předem jako vždy na:http://www.tarotsara.cz/TAROTOVY-TRENINK----B2.html nebo on-line formulářem na téže stránce

Informace o dalších kurzech budeme průběžně zveřejňovat, nabídka je pestrá. Na podzim plánujeme i tématické Tarotové večery, z nichž první bude na téma  "Tarot  jako nástroj osobního rozvoje".

TAROTOVÉ VÝKLADY

8

 Jsem Vám k dispozici samozřejmě i pokud jde o Tarotové výklady samotné. 

Pro veřejnost fungují pravidelné dny (liché pondělky) "Tarotové Pohotovosti", kdy budu k dispozici zájemcům i členům Klubu. V těchto dnech můžete přijít na krátký výklad nebo konzultaci bez objednání. Nově Vám bude k dispozici i pohotovost telefonická - každé úterý večer.

Členové Klubu mají výklady za Klubové ceny a mohou využívat i jiných výhod, např. objednat si výklad na některé jiné své společenské večery, či vyžádat si výklad v jiný den, než bude pravidelný termín.

Členové "Klubu a2a" mají nyní stejně jako moji stálí klienti možnost využít  výklad po telefonu bez platby předem.
 
Bližší informace o mně najdete ZDE:
Jsem členem české i mezinárodní tarotové Asociace

 Těším se na Vás! Sara

Kontakty na Tarotovou školu Praha
Telefon: Sara - 777 128 363,
Email: info@tarotsara.cz
Unit-logo