Vibrosauna

Vibrosauna je úžasný multifunkční vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou. Patří k pasivním metodám udržování kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí a relaxace. Pasivní proto, že se spousta lidí kvůli tělesnému handicapu, extrémní nadváze, špatnému zdravotnímu stavu nebo jen prostou leností, do aktivního cvičení zapojit nemůže nebo nechce.

Vibrosauna je terapeutická suchá sauna, kterou tvoří polstrované vibrující lůžko, suchý horký vzduch a záporně nabitý vzduch (vzduch ionizací zbavený všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy.

Vibrosauna je prospěšná i v mnoha dalších případech - poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako je např. artritida, bolesti zad, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost apod.

O4O5

Lymfodrenáž RELAX

O6Lymfodrenáž - funkce střídavého stlačování a uvolňování zajišťuje správný a pravidelný rozvod čisté krve obohacené o kyslík. Přerušované působení tlaku způsobuje opakované roztahování všech kapilár, což vede k jejich posilování. Buňky získávají energetickou aktivitu tím, že jsou pravidelně zásobovány kyslíkem. Zlepšování činnosti lymfatického systému vede k rychlejšímu vylučování škodlivých látek, například cholesterolu. Lymfodrenáž je vhodná pro utlumení kloubních bolestí, urychluje snížit dobu léčby výronu, pomáhá odstranit celulitidu, potíže spojené s krevním oběhem, působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti, zajišťuje pružnou kůži a zdravější organismus.

O7

V našem klubu provádíme lymfodrenáž na přístroji Pneuven Relax. Tento přístroj provádí jak samotnou lymfodrenáž, tak i úvodní lymfomasáž na uvolnění hlavních lymfatických uzlin, aby rozprouděná lymfa mohla dobře odtékat a nehromadila se před uzlinami. Naučíme vás rovněž manuální uvolnění lymfy.

Nabízíme výběr z těchto návleků: celé nohy+boky+břicho+hýždě / nohy stehna+boky+břicho+hýždě / ruce+ramena. Vše odzkoušeno s výbornými výsledky!

Podtlaková terapie

Podtlaková terapie je moderní metoda, kterou se cíleně zefektivňuje spalování tukové tkáně v kritických partiích těla (břicho, hýždě, boky). Použitím stroje, který využívá podtlaku, dochází k aktivnímu snižování nadváhy a formování postavy.

Ideální kombinace je absolvování Podtlakové terapie a použití Vibrosauny v jeden den. Vakuový stroj odstraňuje podkožní tuk, čímž pomáhá zmenšovat tělesné proporce a požadované centimetry a nenásilně modelovat postavu. Vibrosauna startuje metabolismus (rychlejší spalování) a odplavuje metabolity z látkové přeměny (předchozí chůze v podtlaku) z těla ven, pomáhá hubnout a ubývají kilogramy.

Vacu Well INRED

O1O2

Vaše aktivní procházka po pásu a současný podtlak, který působí v hermeticky uzavřené skořepině, vedou k lepšímu prokrvení kůže a stimulaci lymfatického systému. Ten dále ovlivňuje odstraňování vody a všech škodlivin z těla.

V konečném efektu se zlepšuje látková výměna, vyhlazuje kůže, mizí celulitida a hlavně: Velmi rychle a systematicky ubývají přebytečné centimetry v požadovaných partiích.

VacuWell ® je plně automatický systém kombinující pás nejvyšší jakosti, pevnou ergonomickou sklolaminátovou „skořepinu"(s několika profesionálními zpevněními) a nejmodernější designem.

Mírná procházka efektivně a nenásilněmodeluje postavu, velmi rychle přicházejí očekávané výsledky.

Plně automatický systém zabezpečuje cílený trénink, spalování tukové tkáně i zátěže pro cvičícího. Výběr stupně náročnosti probíhá citlivě podle individuální konstituce každého klienta (věk, váha, individuálně posuzovaná fyzická výkonnost cvičícího) a to tak, že při proceduře počítač sám vyhodnocuje a nastavuje co nejefektivnější zátěžO3

 • optimální rychlosti a náročnosti „tratě"(rychlost chůze :0,5-7 km v hod, náklon tratě)

Infrasauna

O8

Vhodnost infrasauny pro léčebné či potící kůry je již nevyvratitelná. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášející vysokou teplotu v klasické sauně. INFRAČERVENÝ TEPELNÝ SYSTÉM se v zahraničí nazývá "DOMÁCÍ LÉKAŘ", vede k velmi účinné detoxikaci organizmu a léčbě našeho těla při teplotě do 60°C. Infrasauny se stávají součástí terapeutické léčby ve zdravotnictví i lázeňském prostředí.

Účinky Infrasauny

 • čistí a pečuje o tělo
 • stimuluje metabolismus (relaxace a regenerace)
 • podporuje a regeneruje při sportu
 • mírní bolesti a svalové napětí
 • zvyšuje rozpínavost tkáně
 • vhodná při potížích s klouby
 • snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad
 • je součástí přípravy sportovců před a po zátěži
 • suché tělo je propojeno s maximálně příjemným pocením
 • je vhodná pro teplomilné osoby trpící tzv. syndromem studených rukou a nohou

Infrasauna je vybavena audiosystémem, kde si člen klubu může vybrat oblíbenou hudbu pro relaxaci.

O9

Vlažná sprcha před saunováním zvýší efekt pocení, jež je oproti klasické sauně intenzivnější. Doporučujeme před i po saunování dodržovat pitný režim, dostatek tekutin významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v infrasauně je čistě na vás, dle vašich pocitů zkušeností. Běžné užívání infrasauny se pohybuje mezi 20 - 40ti minutami při teplotě okolo 60°C. Během této doby tělo spálí přibližně 700 kalorií stejně jako při 10km běhu. Doporučujeme začínat s kratšími intervaly, které můžete následně postupně prodlužovat. Po uplynutí zvoleného času se topný systém automaticky odpojí. Potící kůru zakončíte vlažnou sprchou.

Efekt spalování kalorií a relaxace se umocní v kombinaci s další procedurou Suché masáže.

V našem klubu a2a máme Inrasaunu pro2 osoby. Samozřejmostí je použití i pro 1 osobu!

..a něco navíc. Součástí modelu Infrasauny v našem studiu a2a je Světelná a barevná terapie.

Infrasauna vám přináší uvolnění po nashromážděném denním stresu, kdy vaše tělo potřebuje uvolnit a zregenerovat.

Podrobnější informace k Infrasauně zde.

Suchá masážní vana Aquai

Ob1

Vyzkoušejte fantastickou vodní masáž, aniž byste se namočili a museli se svlékat!!!

Zůstáváte oblečeni a suší, máte své soukromí a komfort, nemusíte se po masáži oplachovat, sprchovat od emulzí, krémů nebo olejů, nejedná se o žádný přímý kontakt s vodou!!

Suchá masážní vana je přístroj, který nabízí našim členům klubu komfort a pohodlí. Suchá vodní masáž probíhá v oblečení, člen klubu se nesvléká, nepřichází do kontaktu s vodou.

Vana má vlastní ohřev a chladící medium, díky kterému si každý může nastavit ideální tepotu vody.

Vanu je možné naprogramovat také podle somatotypu jedince, tak aby masáž byla co nejúčinnější.

Kolagenové světlo

"SkinFresh" je světelná terapie využívající záření o vlnové délce 633 nm a vytvářející v pokožce efekt foto-biostimulace. Ten stimuluje přirozenou produkci proteinů, jako je právě kolagen a elastin, které vrací kůži ztracenou pružnost a hladký svěží vzhled.

Přístroj Skinfresh 6 má velké pokrytí - obličej i dekolt.
Stačí 30minutová terapie s naším přístrojem a cítíte se lépe než před tím a navíc pečujete o zdravý vzhled pokožky.

Jak funguje Skinfresh?

Ob2

Náš metabolismus se s věkem zpomaluje. To má za následek snížení buněčné energie v buňkách, které produkují kolagen a elastin. Jako následek je produkování méně kolagenu a elastinu, které jsou potřebné, aby plet´ vypadala mladá a napnutá. Kolagenové ozáření používá viditelné červené světlo s frekvencí 610 do 650 nm s cílem stimulovat v těle vlastní proces „foto bio stimulaci“. Tento proces je především zodpovědný za tvoření kolagenu a elastinu což zajišťuje napjatou a vyrovnanou pleť/pokožku. Také se zvětšuje prostupnost kůže vůči kosmetickým prostředkům, takže účinná výživa může proniknout hlouběji do kůže.

Používá se bez omezení na celé tělo, nejvíce na: obličej, oční kontury, dekolt, ruce, nohy, chodidla a stehna.

Doporučené použití 20 minut / 2-3x za týden. Mezi prvními dvěma ozařováními by mělo uplynout nejméně 48 hodin.

Využití:

 • Regenerace a omlazení pokožky
 • Viditelný dlouhotrvající účinek proti stárnutí
 • Zlepšuje vzhled a stav pokožky, zdolává kožní vady
 • Klinicky prokázaná stimulace tvoření kolagenu a elastinu
 • Zlepšuje účinnost kosmetických prostředků
 • Snižuje negativní dopady špatných podmínek životního prostředí